Електричні коляски
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Електричні коляскиПоказано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Коляски з електричними двигунами на задніх колесах це революційні смарт технології в поєднанні з розкішним дизайном. Розумна, інтуїтивна і виключно інноваційна коляска дозволяє рухатися вгору і вниз по схилах без зусиль, при цьому підлаштовуючись під такі види поверхні, як пісок, гравій або бруківка. Спробуйте на собі дивовижне відчуття, коли щось важке стає легким, скелясті шляхи - плавними; неможливі раніше вершини - готові для підкорення.

Коляски з електричними двигунами супроводжують вас під час руху вгору, роблячи підйом по крутих схилах аналогічним руху по звичайній рівній поверхні. Не сумнівайтеся щодо поїздки по бездоріжжю: коляска з електричним двигуном примножує ваші можливості для прогулянок по піщаним пляжам, сільським дорогам і засніженим зимовим вулицям. Кращі і приємні прогулянки для вас, кращі і комфортні прогулянки для малюка. З'їжджайте вниз з комфортом і легкістю в колясці з електричним двигуном. З'їжджайте вниз легко, як з новонародженим, так і з старшою дитиною.

Від літій-іонної батареї коляска з електричним двигуном може працювати приблизно 8-45 км в залежності від навантаження і дорожніх умов. Акумулятор заряджається протягом 6 годин, а стан заряду легко перевірити за допомогою світлодіодного індикатора. Електричний двигун додає вам потужну підтримку, коли це необхідно, він працює тихо, щоб дозволити вашій дитині спокійно спати.

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr