Iнформація про доставку
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Доставка

Доставка по Києву і Україні:

Доставка товарів по Києву та Україні здійснюється компаніями-перевізниками: Нова Пошта, Укрпошта та ін. Доставку оплачує покупець. Доставка здійснюється за тарифами компанії-перевізника. Час доставки 1 – 5 діб – залежить від режиму роботи компанії-перевізника.

Після відправки вашого замовлення ми повідомляємо вам номер транспортної декларації. Покупець для отримання багажу повинен повідомити перевізнику номер декларації і зобов'язаний мати при собі паспорт. Доставка оплачується в офісі компанії-перевізника. У разі неотримання багажу в пункті призначення, він зберігається у перевізника. За кожен день зберігання понад п'ять діб (п'ять днів зберігання безкоштовно) сплачується пеня, тому бажано забирати свої замовлення без зволікань.

Міжнародна доставка дитячих товарів в 230 країн.

Міжнародні відправлення від Укрпошти це можливість здійснити доставку авіатранспортом або наземним шляхом в понад 230 країн і територій по всьому світу. Здійснюється передплата за товар і за доставку, за допомогою Mastercard або Visa!

Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення доставки. Якщо сума замовлення менше 300 грн. до неї додається вартість доставки по Києву (до компанії-перевізника) - 20 грн.

Після відправки вашого замовлення ми повідомляємо вам номер транспортної декларації. Покупець для отримання багажу повинен повідомити перевізника номер декларації і зобов'язаний мати при собі паспорт.

Ознайомитися з вартістю доставки "Укрпоштою" за кордон можна за посиланням https://a.ukrposhta.ua

Компанії Перевізники:

«Нова пошта» Мережа "Нова пошта" складається з більш ніж 2200 відділень, більше 1400 почтоматов для видачі / прийому посилок і 37 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі "Нова пошта" в Україні охоплює майже 1000 міст і сіл. Крім доставки в відділення, компанія здійснює адресну доставку в більш ніж 28 000 населених пунктів. Автопарк "Нова пошта" налічує більше 3000 автомобілів. За 2015 рік компанія доставила по Україні близько 100 млн відправлень. У 2014 році "Нова пошта" вийшла на міжнародні ринки, відкривши представництва в Молдові і Грузії. Вже через рік, восени 2015 року, компанія запустила послугу міжнародної доставки в 200 країн світу. Загальна кількість співробітників компанії перевищує 18 000 человек. Також можлива доставка по Україні " до дверей " замовника службою "Нова Пошта".
Список представництв компанії "Нова пошта" http://novaposhta.ua

"Укрпошта" має 11000+ точок видачі ваших товарів та залучення аудиторії невеликих міст та сіл. Розцінки та іншу додаткову інформацію про послугу доставки Ви зможете дізнатися за телефонами у регіональних представництвах. Ознайомитися з представництвами компанії "Укрпошта" в містах України можна за посиланням https://a.ukrposhta.ua
Міжнародні відправлення від Укрпошти це можливість здійснити доставку авіатранспортом або наземним шляхом в понад 230 країн та територій по всьому світу. Ознайомитися з вартістю доставки "Укрпоштою" за кордон можна за посиланням https://a.ukrposhta.ua

Акції
Cybex Mios люлька Jeremy Scott Petticoat
-0%
TOП

11 730 грн.11 730 грн.

Встигни купити!
Акція закінчиться через:
Автокрісло Cybex Cloud Z-iSize Jeremy Scott Petticoat
-16%
TOП

13 230 грн.15 800 грн.

Встигни купити!
Акція закінчиться через:
Коляска Cybex Priam 2 в 1 Jeremy Scott Petticoat шасі Matt Black
-6%
TOП

63 060 грн.66 890 грн.

Встигни купити!
Акція закінчиться через:
 Комплект тканини для Priam Lux Seat Jeremy Scott Petticoat
-10%
TOП

15 300 грн.17 000 грн.

Встигни купити!
Акція закінчиться через:
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr