4moms Mamaroo 5.0 заколисуючий центр • grey classic • купити Київ Україна
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

4moms Mamaroo 5.0 заколисуючий центр grey classic

13 200 грн.
Бонусні бали:  132  ₴
4moms Mamaroo 5.0 заколисуючий центр grey classic
4moms Mamaroo 5.0 заколисуючий центр grey classic
4moms Mamaroo 5.0 заколисуючий центр grey classic
Бонусні бали:  132  ₴
пакунок малюка
 • 4moms
 • Виробник:  4moms
 • Доступність:  В наявності
 • Код товару:  3544-12
Вага
Вага заколисуючого центру, кг 8,6
Розміри
Довжина х Ширина х Висота, см 83,8 х 49,5 х 64,7
Функціональні особливості
Нахил спинки, кількість положень 3
Режим гойдалки є
Звукові мелодії, кількість 4
Мережевий адаптер прилад працює без батарейок
Пристрої, що підключаються mp3 плеєр
Траєкторій заколисування, кількість 5
Управління з сумісного смартфона або планшета, через bluetooth
Швидкостей, кількість 5
Основні характеристики
Тип товару заколисуючий центр
Мінімальна вага дитини, кг 0
Максимальна вага дитини, кг 11,3
Матеріал виготовлення метал, пластик, тканина
Матеріал виготовлення сидіння (чохла або вкладки) тканина
Основний колір сірий
Гарантія 6 месяців
Країна бренду США
Комплектність
В комплекті дуга з двосторонніми іграшками

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Опис

4moms Mamaroo 5.0 - унікальна розробка американської компанії. У процесі створення заколисуючого центру, батькам, які качали своїх малюків на руках, надягали датчики, здатні фіксувати всі параметри їх рухів. Таким чином, з'ясувалося, що батьки не трясуть своїх малюків, як всі звичайні крісла-качалки з вібрацією, і не качають в одному напрямку, як електронні гойдалки. Результатом цих досліджень стали п'ять оптимальних для малюків режимів руху МамаРу. Саме тому гасло MamaRoo - «Затишно, як на руках у Мами». Електронна гойдалка 4moms MamaRoo безумовно функціональніша, практичніша і зручніша з усіх існуючих моделей. Це єдина модель, яка підходить для новонароджених і буде рости з вами. Гойдалки МамаРу стануть для вас незамінним помічників в догляді за дитиною.

Електронний шезлонг-гойдалка Фомамс МамаРу - це чудова система для відпочинку вашого малюка. У режимі заколисування цей шезлонг-гойдалка в точності повторює рухи мами, коли Ви заколисуєте дитину на руках. Він рухається так само, як ви. Проектування і виробництво MamaRoo здійснювалося під суворим контролем конструкторів, лікарів і справжніх мам. Шезлонг, стане чудовим місцем для відпочинку, сну, а також ігор вашого малюка.

Заколисуючий центр 4moms Mamaroo 5.0 має 5 унікальних режимів заколисування: Car Ride (їзда на автомобілі), Kangaroo (стрибки кенгуру), Tree Swing (хитання на гілках дерев), Rock-A-Bye (танці), Ocean Wave (морські хвилі).

Адже тільки 4moms MamaRoo 5.0 здатний гойдатися вниз-вгору, вперед-назад, вліво-вправо.Але і це ще не все, шезлонг MamaRoo сприяє тренуванню вестибулярного апарату, а це значить, що малюк буде підготовлений до подорожей і перенесе їх легко і невимушено.

У 4moms Mamaroo заколисуючого центру управління рухом і звуком відбувається за допомогою смартфона або планшета. Має 5 швидкостей, оптимальних для малюків, режимів руху для ігор або сну. Управління відбувається по Bluetooth з сумісного смартфона або планшету (підтримувані пристрої).

У 4moms MamaRoo 4 природних мелодій (шум дощу, звуки морського прибою, спів нічних цикад) для більш комфортного спокійного відпочинку вашого малюка, ви також можете підключити MP3-плеєр (кабель поставляється в комплекті) малюк може слухати мелодію, на вибір батьків. Підвісна і знімна іграшка з 3 плюшевих куль, оформлених в стилі творчості Ван Гога і Моне, для стимулювання розвитку зору, фокусування і уваги немовлят. Сидіння заколисуючого центру встановлюється в 3-х положеннях, для сну та ігор. Центр має дуже простий у використанні ЖК-дисплей з кнопками, розташованими на підставці.

Mamaroo забезпечує максимальний комфорт завдяки регулюванню до будь-якого положення - аж до горизонтального, стійка з іграшкою повертається в бік, для зручного доступу до крісла, все тканинні деталі знімні, можна прати в машині в режимі делікатного прання. Заколисуючий центр 4Мамс Мамару розрахований для дітей вагою до 11,3 кг або поки дитина не почне самостійно вставати.

4moms Mamaroo 5.0 комплектується: дуга з іграшками, м'який страхувальний пояс.

Укачивающий центр 4moms Mamaroo 5.0 поєднує в собі: продуманість, лаконічний дизайн, зручність, багатофункціональність. Купуйте заколисуючий центр 4moms і ви отримаєте надійного помічника в догляді за малюком!


Характеристики
Вага:
 • Вага заколисуючого центру, кг 8,6
Розміри:
 • Довжина х Ширина х Висота, см 83,8 х 49,5 х 64,7
Функціональні особливості:
 • Нахил спинки, кількість положень 3
 • Режим гойдалки є
 • Звукові мелодії, кількість 4
 • Мережевий адаптер прилад працює без батарейок
 • Пристрої, що підключаються mp3 плеєр
 • Траєкторій заколисування, кількість 5
 • Управління з сумісного смартфона або планшета, через bluetooth
 • Швидкостей, кількість 5
дивитися всі характеристики
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr