Коляски дитячі • купити Київ Україна
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

КоляскиПоказано з 1 по 40 із 810 (всього сторінок: 21)

Коляски дитячі

У цьому розділі каталогу пропонуються коляски дитячі різної комплектності та цінової категорії, Європейських, Українських, Німецьких брендів, таких як Cybex, Mima, Inglesina, Bugaboo, Peg-Perego та інші. Дитячі коляски надійні, красиві, з офіційною гарантією можна купити в інтернет-магазині kidlife.com.ua за найпривабливішою ціною. Універсальні коляски, прогулянкові, коляски з люлькою переноскою, в комплекті з чохлом для ніжок та підсклянником, можна легко та швидко знайти відвідавши цей розділ інтернет-магазину. Найпопулярніші, дуже якісні, ексклюзивні моделі дитячих колясок вже чекають на вас, щасливих власників, і будуть служити вам довго і приносити тільки радість, комфорт, незабутні враження. Купити дитячу коляску Київ – це створити найкомфортніші умови для прогулянок на вулиці, під час яких і мама, і дитина почуватимуться комфортно за будь-якої погоди.

Дитячий візок: вибирайте правильно

При виборі дитячої коляски обов'язково візьміть до уваги: ​​на якому поверсі будинку ви живете, чи є ліфт у будинку, де ви ставитимете коляску, виміряйте ширину дверей, від цих та багатьох інших параметрів залежатиме правильний вибір коляски. Дуже важливо підібрати правильний варіант від народження дитини, тому що від цього залежить і зручність, практичність і доцільність використання обраної дитячої коляски.

Батькам потрібно буде визначитися якого типу коляску вони купуватимуть, де гулятимуть батьки з дитиною: у лісі, у місті, у парку. Також треба буде врахувати наявність ліфта в будинку, тому що візок потрібно буде доставити з квартири на вулицю. Якщо у вас приватний будинок або квартира в будинку, в якому є ліфт, то можна вибирати дитячу коляску будь-якого типу. Якщо у вас квартира без ліфта, то вам потрібна легка дитяча коляска.

Коляски відрізняються типом, куонструкцією, функціоналом та комплектацією. Вибираючи дитячу коляску для вашої дитини, у вас буде величезний вибір дитячих колясок. На сайті kidlife.com.ua гарний вибір дитячих колясок, ви легко та швидко виберете та купите дитячу коляску використовуючи розумні фільтри на сторінці категорії. Також ви зможете купити всі необхідні аксесуари до дитячої коляски. Вам необхідно визначитися з типом коляски, та вимогами, які необхідні саме для вас.

У нас ви можете вибрати дитячу коляску за багатьма параметрами, використовуючи розумний фільтр. Ви зможете вибрати коляску за такими параметрами як: конструкція коляски, тип коляски, кількість місць, ширина шасі, матеріал виготовлення, кількість коліс, вентиляція, матеріал коліс, метод регулювання ручки та багато іншого.

Коляски

У нашому інтернет магазині дитячі коляски розподілені за категоріями, назва категорій відповідає типу моделей, що випускаються. У категоріях по конструкції та типу коляски поділяються на:

Коляски 2 в 1 – це коляски від самого народження. Коляски 2 в 1 комплектуються: люлькою для новонародженої дитини, прогулянковим блоком та шасі. Люлька використовується від народження і приблизно до 1 року. У більшості колясок прогулянковий блок знімний і встановлюється в дві сторони, і обличчям до мами, і до навколишнього світу. Шасі біля колясок може складатися або книжкою або тростиною залежно від моделі коляски.

Коляски 3 в 1 – це коляски від самого народження. Коляски 3 в 1 комплектуються: люлькою для новонародженої дитини, прогулянковим блоком, автокріслом та шасі. Автокрісло та люлька використовуються з самого народження та приблизно до 1 року. Автокрісло встановлюється на шасі коляски, що дуже зручно для батьків.

Коляски 4 в 1 – це коляски від самого народження. Коляски 4 в 1 комплектуються: люлькою для новонародженої дитини, прогулянковим блоком, автокріслом, підставкою (під люльку та автокрісло) та шасі. Підставку можна використовувати для установки люльки або автокрісла, це дуже зручно, така як дитина, яка заснула в люльці або автокріслі, не треба будити і перекладати в ліжечко. Просто поставте люльку на підставку і використовуйте люльку як ліжечко.

Лімітовані колекції дитячих колясок – це коляски з ексклюзивним дизайном. У цій категорії знаходяться дитячі коляски 2 в 1, коляски для прогулянок, дитячі коляски 3 в 1.

Коляски електричні - це коляски з електричним двигуном, які можуть допомагати керувати коляскою та заколисувати коляску з дитиною. У цій категорії знаходяться дитячі коляски 2 в 1, коляски для прогулянок, дитячі коляски 3 в 1.

Коляски класичні - це коляски з класичним шасі, у якої дуже великі колеса та найм'якша амортизація. У цій категорії знаходяться дитячі візки 2 в 1, коляски з шасі та люлькою.

Візки для двійні - це коляски з в комплекті з двома люльками та двома прогулянковими блоками для двох дітей. У цій категорії знаходяться дитячі коляски 2 в 1, прогулянкові коляски, дитячі коляски 3 в 1.

Візочки прогулянкові - це коляски в основному від 6 місяців, але є і коляски від самого народження. Прогулянкові візочки в комплекті не мають люльки для новонародженої дитини. Використовується лише прогулянковий блок, який встановлений лише обличчям до навколишнього світу. Також є прогулянкові коляски, у яких прогулянковий блок знімний і встановлюється в дві сторони, і обличчям до мами та обличчям до навколишнього світу. Шасі візочків може складатися або книжкою або тростиною, залежно від моделі коляски.

Купити коляску з доставкою

Виробники дитячих колясок зараз мають в асортименті дитячі коляски різних типів, які використовуватимуться три роки і більше. Максимальна безпека та комфорт – це ті вимоги, які завжди застосовуються до дитячих візків. Найновіші моделі дитячих візочків це ідеально спроектовані коляски з продуманими деталями та дизайном. Вибрати та купити відмінну коляску в Україні ви можете у нас на сайті KidLife.com.ua. Ми доставляємо дитячі коляски по всіх містах України компаніями перевізниками. Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро та інші міста – купують у нас в інтернет-магазині KidLife. У нас ви знайдете дитячі коляски з детальним описом, фотографіями та відеороликами. Купуйте у нас надійну та зручну дитячу коляску!

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr