Якість та безпека дитячіх товарів Emmaljunga
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Якість та безпека дитячіх товарів Emmaljunga

Коляска Emmaljunga розроблена для використання протягом багатьох років.

Тканини високої якості

Наші тканини повинні витримувати холодну зиму, спекотне літо, дощову осінь плюс дитячі брудні чоботи та липкі пальчики! Як виробник високоякісної продукції в Скандинавії з 1925 року, ми маємо багаторічний досвід впоратись із суворими погодними умовами і тому розробили власні тканини, щоб протистояти цим умовам. Наші тканини - це не тільки брудозахисні речовини та сильно відштовхуючі води, але й захищають від сонця, вітру та холодних умов.

Дослідження

Всі наші матеріали постійно перевіряються акредитованими лабораторіями на відповідність (REACH) щодо хімічного вмісту та захищають вас і вашу дитину.

УФ-захист 50+

Тканини обробляють UPF (ультрафіолетовий фактор захисту) 50+, що означає, що ваша дитина отримує дуже високий захист від сонця від наших капюшонів та парасольок.

Тести та перевірки

Emmaljunga перевіряє всі дитячі коляски на відповідність до EN 1888: 2018 та EN 1466: 2014. У Emmaljunga також є власні випробувальні заклади, де тестування продукту та тканини проводиться в лабораторних умовах, що дозволяє нам постійно підвищувати довговічність нашої продукції.

У всіх дитячих колясок Эмалюнга перевіряють якість впродовж усього процесу виготовлення, гарантуючи, що як якість, так і безпека вбудовуються в дитячу коляску під час її виготовлення на нашому шведському заводі.

Тут починаються липкі пальчики

Чи знаєте ви, що тканини Emmaljungas ProTexTM настільки міцні, що навіть стійкі до морозива.Рекомендовані товари
Схожі статті
22.05.2020

Коляска Emmaljunga розроблена для використання протягом багатьох років. Тканини високої якості Наш..

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr