Приставні ліжечка • Ліжечко колиска • Колиски • купити Київ Україна
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Приставні ліжечкаПоказано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Приставні ліжечка для новонароджених мають спеціальну систему кріплення до ліжка батьків. Ліжечко для новонароджених дозволяє встановити максимально тісний контакт батьків з дитиною. Сон разом з мамою дозволить малюкові почуватися більш захищеним і значно полегшить годування вночі. Приставне ліжечко-колиска надійно кріпиться до ліжка батьків за допомогою спеціальних ременів (підходить практично до всіх «дорослих» ліжок), також вона може використовуватися автономно як колиска, в якій можна заколисувати малюка.

Cam Cullami

Приставні ліжечка для новонароджених можуть мати регульований кут нахилу (relax-система). Незначний кут нахилу дна ліжечка допомагає дитині вільно дихати при застудних захворюваннях і корисний для травлення новонародженого. Всі матеріали колиски зроблені зі 100% бавовни. Приставні ліжечка можуть мати багато рівнів висоти люльки.

Приставне ліжечко-колиска має ремені для кріплення до батьківського ліжка. У колисці бічна стінка відстібається. У комплекті 4 колеса, 2 з яких – з гальмами. Приставне ліжечко має функцію гойдання та сітчасте віконце – для кращої циркуляції повітря. Усі тканинні знімні елементи можна прати за температури 30°C.

Приставне ліжечко-колиска для новонароджених може вказуватися з вартістю постільного комплекту і матраца. Ліжко встановлюватися на коліщатка. Вага кроватки від 10,9 кг. Вибирайте дитячі коляски у нас на сайті і купуте разом з приставним ліжечком.

Приставне ліжечко для новонароджених може мати в комплекті: матрацик, тримач для балдахіна та мобіля, постільний комплект – простирадло на гумці, наволочка, ковдра в підковді. Комплектація може відрізнятися в залежності від моделі ліжечка.

Приставне ліжечко - це зручне та якісне дитяче ліжечко для дітей з самого народження. Купуйте у нас на сайті приставне ліжко і зробіть сон вашої дитини максимально комфортним та спокійним!

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr