Mutsy • візочки • автокрісла • стільчики • Мутсі купити Київ Україна ціна
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Mutsy


Показано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)
Mutsy

Mutsy - це фірма, яка вже більше 80 років працює над створенням дитячих товарів. Компанію заснували в 1937 році в Нідерландах. Одна з головних вимог компанії Мутсі це безпека дитини. Завдяки технологічним особливостям, а також екологічно чистим і нетоксичним матеріалам, які використовуються при виготовленні дитячих товарів, всі вироби Mutsy надійні і безпечні як для дитини, так і для батьків. Команія Mutsy постійно розширює свій асортименті дитячих товарів, створюючи: дитячі візочки, дитячі стільчики, автокрісла, рюкзаки для перенесення і безліч аксесуарів.

Коляски Mutsy - це коляски для дітей з самого народження до 4 років. Коляски Mutsy мають запатентовану систему незалежної підвіски, яка включає в себе цілий ряд новинок, спрямованих на поліпшення ходових і амортизаційних якостей коляски. Коляски Мутсі розроблені Нідерландської компанії Mutsy, в якій враховані всі побажання сучасних батьків, і в якій впроваджені нові технічні рішення.

Коляска Mutsy комплектується легким і компактним шасі. Коляска Mutsy відрізняється звично високою якістю виконання і стильним дизайном. Коляска Мутсі 2 в 1 комплектується люлькою яка має правильну форму і дуже простора всередині. Люлька компактно складається і не займає багато місця.

Автокрісло Mutsy підходять для дітей з народження до 1 року. В автомобілі, автокрісло Mutsy можна кріпити як штатними ременями безпеки, так і за допомогою кріплення iSofix. Автокрісла Mutsy сертифіковані згідно з європейським стандартом.

Мутсі - це надійний нідерландський бренд дитячих товарів. Купуйте у нас на сайті дитячі товари Mutsy і насолоджуйтеся приємними прогулянками з вашою дитиною!

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr