Emmaljunga дитячі візочки • коляски 2 в 1 • купити Київ Україна ціна
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Emmaljunga


Показано з 1 по 40 із 287 (всього сторінок: 8)
Emmaljunga

Emmaljunga - виготовляється в Швеції з 1925 р. Emmaljunga Barnvagnsfabrik виробляє дитячі коляски з 1925 р в одному і тому ж місці, на власній фабриці в м.Еммалюнга, Швеція. Будучи єдиним виробником, компанія свідомо прийняла рішення не переносити виробництво за межі Швеції і Європи. В результаті постійної турботи про безпеку, функціональності і дизайну коляски Emmaljunga завоювали високу репутацію у багатьох країнах світу.

Фірма Emmaljunga прагнє пропонувати покупцям довго терміново стійку, екологічно збалансовану концепцію виробництва і справжню шведську якість продукції. Щоб повністю контролювати якість виробів, багато комплектуючих для колясок ми виготовляємо самі на фабриці в Еммалюнга. Ми виконуємо прецізіоне згинання трубчастих профілів, виготовляємо колеса, самі виробляємо пластмасові деталі та оздоблювальні роботи. Ряд процесів у виробництві колясок автоматизований, інші ж, як наприклад монтаж спальної люльки, як і раніше залишаються областю кваліфікованої ручної праці.

Коляска Emmaljunga NXT90 одна з найякісніших, це вдале придбання для вас і для вашого малюка. Коляска Emmaljunga NXT90 - надійна, комфортна і легка коляска від Європейського виробника дитячих товарів. Коляска Емалюнга може комплектуватися двома різними прогулянковими блоками FLAT або Ergo. У прогулянкового блоку Ergo регулюється по вертикалі повністю весь прогулянковий блок. У прогулянкового блоку Флат FLAT регулюється спинка. Ви можете вибрати прогулянковий блок.

Коляски Emmaljunga NXT60 відрізняється від NXT90 меншим розміром коліс, але має кращу маневреність і більш функцинальну ручку. Всі інші функції коляски, люлька і прогулянковий блок ті ж самі як і у коляски Emmaljunga NXT90.

Emmaljunga Mondial de Luxe це класична коляска з великими колесами. Справжня шикарна класика яка популярна вже багато років, є флагманом бренду Emmaljunga, представлена ​​в комплектації 2 в 1. У комплекті йде прогулянковий блок, москітна сітка і захист від сонця, що має захист від ультрафіолетового випромінювання UPF 50+.

Купити візочки Emmaljunga в Україні можна у нас на сайті в дитячому інтернет-магазині kidlife.com.ua з доставкою компаніями-перевізниками по всій Україні.

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr